MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegeltrymå 7897486
nr 789 7486
Spegeltrymå
19th century, mahogany, height: 260, damages.
1800-tal, mahogny, höjd: 260
Condition: skador
1500
SEK 1700
Monday November 5 2012
at 19:38:33
100 kr
200 kr
800 kr
300 kr
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.600 kr